Let’s Marvin Gaye and get it on
You got the healing that I want Just like they say it in the song

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Felhasználónév:

Jelszó:

Latest topics
I'd love to be in trouble with you

Ace Wilkoc
Szomb. Jún. 24, 2017 6:08 pm

Marvin Gay(e)
Szer. Május 31, 2017 7:19 pm

Marvin Gay(e)
Vas. Május 14, 2017 7:37 pm

Marvin Gay(e)
Szer. Ápr. 26, 2017 9:23 pm

Marvin Gay(e)
Hétf. Márc. 27, 2017 7:03 pm

Marvin Gay(e)
Vas. Márc. 26, 2017 11:30 am

Marvin Gay(e)
Vas. Márc. 26, 2017 11:28 am

Marvin Gay(e)
Szomb. Márc. 25, 2017 8:40 pm

Share | 

Saját kódok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin

≿ posts :
22

≿ join date :
2017. Mar. 25.

≿ residence :
in my paradise ≾

≿ humor :
unique ≾

We got this king size to ourselves Don't have to share with no one else Don't keep your secrets to yourself It's karma sutra show and tell

TémanyitásTárgy: Saját kódok   Szomb. Márc. 25, 2017 8:42 pm

#lunadwight
Beszélnem kell vele, el kell mondanom neki, itt az ideje, főleg, hogy nem csak az egyetem körein belül futhatunk egymásba, hanem a kollégiumban is. Mondjuk, ha ebbe a francos alkuba nem megyek bele, akkor nem is kellene annyit találkoznunk, de én barom belementem. Hogy miért? Így többet láthatom, többet lehetek vele, és talán még jobban megismerhetem ezt az új felnőttesebb énjét, ami mondhatni külsőre egészen sokat változott. Sokkal szebb, jót tett neki a pubertás ez tagadhatatlan, ezért is olyan nehéz minden alkalommal levennem róla a szememet, szinte erőltetnem kell magam, hogy elnézzek róla, akkor is, ha szemeit akarom nézni. Szemeiben mindig is könnyű volt elveszni, megesett olykor, hogy emiatt azt sem tudtam, hogy miről beszél, csak néztem, és elvesztem, aztán persze magyarázkodhattam, ez történt a múltkor is, pedig már nem vagyok az a kisfiú, aki olyan könnyen elveszik. Mégis, az ő szemeiben képes vagyok, hangja is megnyugtat, annyira más most vele, nem tudom, hogy miért, talán azért, mert kicsit felnőttesebben is gondolkozunk, nem csak külsőleg vagyunk azok. Pedig akkor is azok akartunk lenni, mindent jól akartunk csinálni, csak úgy, mitn a szüleink, olyanok akartunk lenni, olyan kapcsolatot is akartunk, de aztán nem jött össze. Miattam. Vagy legalábbis részben, lehet, hogy nem lett volna baj a ragaszkodásával, csak egy idő után sok volt, hogy szinte csak együtt voltunk, és talán apa vezetett rá arra, hogy ez így nem jó.
De azt nem mondta, hogy annyira fog fájni, ha el kell engednem őt, nem mellesleg képtelen is voltam elengedni, ezért vagyok most itt, az ő szobája felé lépdelve. Nem néz meg sok lány, hogy mit keresek itt, áá nem, ráadásul cuccokkal, ez jó lesz, már csak azt várom mikor szól be valamelyik, és mint egy csettintésre meg is történik. Az egyik lánycsapatból kiszól az egyik, hogy hozzám is jöhetsz, ha ő nem válik be. Nem szép megjegyzés, de a csaj sem.
- Ha ő nem jön be, inkább felkeresem a pasimat - gondolja csak azt, hogy meleg vagyok, akkor talán nem lesz akkora hiszti, hoyg én ténylegesen itt alszom szinte minden este. Még egy vigyort is intézek a lánynak, aki néma sokkban áll, azt hiszem erre nem számított, vagyis arra nem, hogy majd nem hagyom magam, de rossz embert fogok ki bennem, plusz ne merje őt szidni, vagy ilyesmi, mert nem jó emberrel kezdett akkor ki. Inkább kopogtatok az ajtó előtt állva, és várom, hogy ki is nyíljon előttem, amire mondjuk sokat nem kell várni.
- Ha azok ott kérdezik, van pasim - bökök a lányok felé, de nem túl hangosan mondom, hogy ne hallják mit is mondok, de belépve a szobába, lazán magamhoz ölelem a lányt, mégis nehezemre esik elengedni. - Szia! - mosolygok rá, mikor mégis ráveszem magamat, arra, hogy kicsit elhajoljak tőle, messzire nem engedem, még nem.

szejetlek ❥ »» 457 »» [You must be registered and logged in to see this link.] »»[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://jarchietrash.hungarianforum.com

Admin

≿ posts :
22

≿ join date :
2017. Mar. 25.

≿ residence :
in my paradise ≾

≿ humor :
unique ≾

We got this king size to ourselves Don't have to share with no one else Don't keep your secrets to yourself It's karma sutra show and tell

TémanyitásTárgy: Re: Saját kódok   Szomb. Márc. 25, 2017 10:18 pm

People Change But Memories Don't

Admin

≿ posts :
22

≿ join date :
2017. Mar. 25.

≿ residence :
in my paradise ≾

≿ humor :
unique ≾

TémanyitásTárgy: Re: Saját kódok   Szomb. Ápr. 15, 2017 4:28 pm

legjobb ....

legjobb ...

legjobb ...

legjobb ...

legjobb játék

Admin

≿ posts :
22

≿ join date :
2017. Mar. 25.

≿ residence :
in my paradise ≾

≿ humor :
unique ≾

TémanyitásTárgy: Re: Saját kódok   Szer. Ápr. 26, 2017 9:23 pm

cailey reunion
317 || black beatles || ♡
Kiábrándító. A tudat, hogy nem lesz itt velem az az ember, akit annyira szeretek fáj nem is értem, hogy lehet, és hogy engedhetem el, mert nem tudom elengedni, nem is akarom, de nem is elvesztettem. Annyira dramatikusan fogom fel ezt, mintha épp szakítottunk volna, pedig nem, és nem is fogok vele szakítani, ez nem olyan helyzet, mint ami korábban volt. Őt nem hagynám ott senki miatt sem, nincs olyan nő, se senki, és semmi, ami miatt elfelejteném az én Bailey-met. Oh Bailey, nagyon hiányzol.
A csomagjaimat rángatom magam mögött, nem mondták ki lesz a szobatársam, elvileg a nevek az ajtóra vannak kiírva, de engem már az összezavar, hogy minden máshol van, vagyis, nekem másnak tűnnek a folyosók, mintha ezeken még sosem jártam volna. De az lehetetlenség, mivel minden kis zegzugot ismerek ezen a helyen, így nincs olyan hely, ami számomra teljesen ismeretlen lenne. Az pedig fizikai képtelenség, hogy áthozták ezeket a folyosókat valahonnan máshonnan, olyan nincsen, ez eddig is itt volt csak... Az én agyam rövid, csak ez lehet a magyarázat.
Nem is igen foglalkozva tovább ezzel az ajtóhoz érek, amin az a bizonyos szám, ami a csodálatos bilétán is a kulcs mellett, így rá is veszem magam, hogy elolvassam a feliratot. Cody Marton. az Martin, de nem baj, mindenkinek lehet egy rossz napja, hogy elírja a nevet, esett már meg velem is. Mondjuk akkor Zack dolgozatára írtam a saját nevem az övé helyett, hogy abból mekkora balhé lett. Viszont az én nevem alatt olyan év áll, amire nem gondoltam volna soha, minden megfordult a fejemben, de ez nem. Bailey Pickett. Ez biztos csak félreértés, de az ajtó nyitva van, így a szobatársam biztosan bent van, így benyitok, ott pedig tényleg Bailey-vel találom szembe magam. - Hogyhogy itt vagy? - döbbenek le, láthatja rajtam, hogy nem a nem tetszés beszél belőlem, hiszen még a cuccaimat is csak az ajtóban hagyom, hogy odamehessek hozzá, és megölelhessem, annyira hiányzott.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Saját kódok   

Saját kódok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal