Let’s Marvin Gaye and get it on
You got the healing that I want Just like they say it in the song

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Felhasználónév:

Jelszó:

Latest topics
I'd love to be in trouble with you

Ace Wilkoc
Szomb. Jún. 24, 2017 6:08 pm

Marvin Gay(e)
Szer. Május 31, 2017 7:19 pm

Marvin Gay(e)
Vas. Május 14, 2017 7:37 pm

Marvin Gay(e)
Szer. Ápr. 26, 2017 9:23 pm

Marvin Gay(e)
Hétf. Márc. 27, 2017 7:03 pm

Marvin Gay(e)
Vas. Márc. 26, 2017 11:30 am

Marvin Gay(e)
Vas. Márc. 26, 2017 11:28 am

Marvin Gay(e)
Szomb. Márc. 25, 2017 8:40 pm

Share | 

Talált kódok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin

≿ posts :
22

≿ join date :
2017. Mar. 25.

≿ residence :
in my paradise ≾

≿ humor :
unique ≾

We got this king size to ourselves Don't have to share with no one else Don't keep your secrets to yourself It's karma sutra show and tell

TémanyitásTárgy: Talált kódok   Szomb. Márc. 25, 2017 10:17 pm

somebody & somebody
• Living in the garden of evil  •
ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag ide jön a reag

[You must be registered and logged in to see this link.]

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 26, 2017 11:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://jarchietrash.hungarianforum.com

Admin

≿ posts :
22

≿ join date :
2017. Mar. 25.

≿ residence :
in my paradise ≾

≿ humor :
unique ≾

We got this king size to ourselves Don't have to share with no one else Don't keep your secrets to yourself It's karma sutra show and tell

TémanyitásTárgy: Re: Talált kódok   Vas. Márc. 26, 2017 11:30 am

scott and allison
suprise?
Megfürödtem, megmostam a hajam, és szinte új ember lettem. Na jó, nem szinte, hiszen tényleg új életet kaptam, így pedig, hogy újra emberi cuccokban vagyok, és emberien is nézek ki, ki kell szellőztetnem a fejem. Minden olyan más, semmi sem olyan, mint régen, Lydia is sokat változott, nem tudom, hogy látja-e, de ez az igazság, és nem tudom jó lett-e a változás. Mármint jó, persze, hogy jó, kimutatja az érzéseit, nem játssza a buta lányt, akin bárki átgázolhat, csak magát adja, azt a Lydiát, akit én annyira megszerettem. Viszont valami más, valami egészen nem olyan, mint kellene, valami hiányzik belőle, nem tudja mi az, és jelenleg én sem, pedig olyan jól ismerem őt. Vagy legalábbis ismertem. Mi lesz most velem? Nem ismerek senkit, vagyis de, de ez nem ugyanolyan, mint egykoron volt, sok mindenről lemaradtam, és Stilest sem láttam sehol, pedig ő biztosan mindent el tudna nekem mesélni. Na nem mintha az alatt az egy éjszaka alatt, amit Lydiánál töltöttem többet tudtam volna meg. Mesélt nekem nagyon sokat, olyan történeteket, amik megleptek, főleg, mert valami hiányzott abból, valami nem volt ott. Nem fog az agyam, sajnos nem tudom, hogy mi is az, még lassabban forognak a kerekeim, mintha az a két év, amíg odalent feküdtem teljesen leépítette volna az agysejtjeimet, és csak most kezdenének helyreállni. Az más kérdés, hogy ez valóban így is volt.
Az erdő csendje megnyugtat, ezért is jöttem ide este egymagam, Lydia jönni akart, de láttam, hogy valami más foglalja le igazán, így meggyőztem arról, hogy nem lesz semmi baj, ezért elengedett. Nem fogom most hagyni magam, és tudom, hogyha igazán valami a halálom akarja itt az erdőben, az akár a parkban is elkaphat, nem fogja zavartatni magát azzal, hogy hol is vagyunk, illetve ki láthatja.
A szél lágyan fúj mégis olyan hűvös a szellő, hogy karjaimat erősebben fogom magam köré, hogy az is fűtsön, mert a kabát, amit kaptam nem véd sokat. Nem tudom, hogy fogom megoldani a dolgokat, hogy adok be az embereknek, hogy nem haltam meg, vagy azt kellene mondanom, hogy a saját ikrem vagyok, akit egy pincében tartottak és most a felszínre tört. Nem hinném, hogy bevennék az emberek, plusz apa. Ma felhívtam, délelőtt, nem esett jól neki, rám csapta a telefont, hogy ezzel nem illik viccelődni, és szörnyű ember vagyok. A saját apám mondta ezt nekem, ami fájdalmat ébresztett bennem, de igaza volt, nem így kellett volna felkeresnem őt. Mégsem tudom, hogy lett volna jobb, nem tudom hol van, nem is akarta elmondani, csak lecsapta.
Fáj, igen, ez fáj, de igaza volt, nem így kellene ezt tenni, most se kellene itt lennem, jobb lenne, ha egy szobában ülnék bezárva, lehet egy gumiszoba kellene, nem normális, hogy hol élek, hol nem, az embert nem erre tervezték. Az én testem sem tudom, hogy meddig fogja bírni, meddig tudja megtartani a lelkemet, amely nélkül ez a test csak zombi módban létezik. Nem vagyok az, egy szellem sem vagyok, azok nem tudnak így érinteni, se enni, és nem éreznek szomjúságot, vagy éhséget. Ahogy a hideget sem, pedig én fázom.
Neszezésre leszek figyelmes, a fejemet abba az irányba kapom, amerről az őszi lehullt levelek zörgése érkezik. Lehunyom a szemeimet és mély levegőt veszek, mielőtt elindulnék arra, magamnak pedig mantrázom, hogy remélem csak egy állatka, egy szép, és aranyos állat, ami el fog szaladni, amint meglátja, hogy közeledek felé.

••• szeretettel készült :3••• [You must be registered and logged in to see this link.] •••  
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://jarchietrash.hungarianforum.com

Talált kódok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sammy & Dimitri - Egy váratlan találkozás